Häirintää tai muita vastaavia tilanteita ei tule piilotella, koska tilanne yleensä pahenee – Toiminnanjohtaja Jussi Junni rohkaisee pappeja puhumaan

Läs mer

Liiton jäsenyys on oiva tapa vaikuttaa omaan palkkakehitykseen

Läs mer

Borgå stifts biskop Bo-Göran Åstrand vigde idag nya medarbetare till kyrkans tjänst

Läs mer

DTL: Hei Dtl:n jäsen! Uudet jäsenkortit on postitettu viime viikon puolella ja ne tulevat sitä mukaa, kuin Posti ehtii niitä jakaa. Kortin takaa löydät matkustaja- ja matkatavaravakuutuksen tiedot sekä magneettiraidan polttoainealennuksia varten. Katso muut jäsenedut www.memberplus.fi-sivulta.

07.01.2019

Hei Dtl:n jäsen! Uudet jäsenkortit on postitettu viime viikon puolella ja ne tulevat sitä mukaa, kuin Posti ehtii niitä jakaa. Kortin takaa löydät matkustaja- ja matkatavaravakuutuksen tiedot sekä magneettiraidan polttoainealennuksia varten. Katso muut jäsenedut www.memberplus.fi-sivulta.